Rekreačné stredisko Sport & Relax areal Bozenov

ubytovanie Zabreh
 

*** Rekreačné stredisko Sport & Relax areal Bozenov / ubytovanie Zabreh

Rekreačné stredisko Zabreh Sport & Relax areal Bozenov

Šport & Relax areál Bozeňov leží 8 km od mesta Zábreh a ponúka ubytovanie vo Wellness hoteli *** Bozeňov, penziónu, apartmánu alebo v letnej sezóne v kempe s chatkami.

Súčasťou areálu je novo zrekonštruovaná nefajčiarska reštaurácia pre 80 osôb s terasou a detským kútikom. Využiť môžete školiace centrum, ktoré ponúka seminárna sála s kapacitou 60 osôb. Wi-Fi, ozvučenie, data projektor, flipcharty, laserová tlačiareň ...

V adrenalínové centre je k dispozícii lanové centrum, lezecká veža, lukostreľba, skákacie topánky, americké fúkačky a bungee trampolína. Pre najmenších nové detské ihrisko s prolézacím hradom, hojdačkami a lanovými hracími prvkami. Nechýba multifunkčné ihrisko s umelým povrchom, futbalové ihrisko, antukové kurty, ihrisko na plážový volejbal i stoly na ping-pong a požičovňa bicyklov. V areáli nájdete tiež 2 priehrady vyhľadávané milovníkmi kúpania.

Šport & Relax areál Bozeňov pretína cyklotrasa č 6234 vhodná aj pre in-line korčuľovanie a modrá a zelená turistická trasa. V zimnom období strojovo upravené bežkárske trasy, lezenie na ľade na umelo vytvorenom ľadopáde na lezeckej veži a korčuľovanie na klzisku.

Za kvalitu poskytovaných služieb, ich jedinečnosť a šetrnosť k prírode získal Šport & Relax areál Bozeňov v roku 2012 značku JESENÍKY originálny produkt. Ďalej je držiteľom značky Cyklisti vítaní.

Novo sa môžete tešiť na zážitkový chodník pre celú rodinu. V areáli vyrástol nový Wellness hotel *** Bozeňov s vlastnou relax zónou, kde je fínska sauna, para, whirlpool, masáže a rôzne procedúry. Novo zrekonštruovaná reštaurácia s zameraním na regionálnu gastronómiu z čerstvých surovín od miestnych dodávateľov, fariem. Pripravované špeciality, príjemné nové prostredie, jedlá z kvalitných surovín za rozumné peniaze, nové menu a každý večer výber z grilovaných špecialít.

Ubytovanie Zábreh Sport & Relax areál Bozeňov :
Wellness hotel *** Bozeňov
má 14 dvojposteľových dizajnových izieb, každá s vlastným sociálnym zariadením a TV. V hoteli môžete využiť aj Romantickú izbu s pohodlnou pohovkou.

Penzión Bozeňov v Dolnom Bušínove u Zábrehu ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 44 osôb v štvorlôžkových a dvojlôžkových izbách. Štvorlôžkové izby STANDARD sú vybavené umývadlom, toalety a sprchy sú spoločné. Dvojlôžkové izby LUX majú vlastné sociálne zariadenie. Ubytovacia časť prešla v roku 2012 kompletnou rekonštrukciou.

Sport & Relax areál Bozeňov ubytovanie Zábreh Kemp : 
V kempe areála Bozeňov Dolní Bušínov ubytovanie Zábreh sa môžete ubytovať vo vlastnom stane (30 miest), v karavane (6 miest) alebo môžete využiť chatky s elektrickým radiátorom (4 miesta v 1 chatke). Kemp má sociálne zázemie, kuchynku. Nahlásenie príchodu, platba za ubytovanie prebieha na recepcii hotela.

Jeseníky ubytovanie Šport & Relax areál Bozeňov reštaurácia : 
Reštaurácia Bozeňov s kapacitou 80 miest je vybavená detským kútikom, nájdete tu krb, biliard, vysokú stoličku pre najmenšie deti a pre vašich domácich miláčikov sú pripravené misky s vodou. Priestory reštaurácie sú nefajčiarske. Reštaurácia Šport & Relax areál Bozeňov je ideálnym miestom pre Vašu rodinnú oslavu, svadbu, firemnú akciu či inú príležitosť podľa Vášho priania.

Terasa pre 70 osôb je v prevádzke v letných mesiacoch a bezprostredne nadväzuje na reštauráciu. Pre najmenších je tu pripravené detské pieskovisko a trampolína, starší si môžu zahrať stolný futbal. Pre cyklistov sú v priestore terasy stojany na bicykle.

Rekreačné stredisko Zabreh Sport & Relax areal Bozenov - Pri hotely je vlastné parkoviskoRekreačné stredisko Zabreh Sport & Relax areal Bozenov - hotel má reštauráciuRekreačné stredisko Zabreh Sport & Relax areal Bozenov - V hoteli je biliardRekreačné stredisko Zabreh Sport & Relax areal Bozenov - možnosť pripojenia na internetRekreačné stredisko Zabreh Sport & Relax areal Bozenov - k dispozícii letná terasaRekreačné stredisko Zabreh Sport & Relax areal Bozenov - k dispozícii kavareňRekreačné stredisko Zabreh Sport & Relax areal Bozenov - tenis - v blízkosti hotelaRekreačné stredisko Zabreh Sport & Relax areal Bozenov - krytý bazén v hoteliRekreačné stredisko Zabreh Sport & Relax areal Bozenov - Izby s vlastnou kúpelkouRekreačné stredisko Zabreh Sport & Relax areal Bozenov - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: